Pojištěná podlaha je ještě lepší podlaha

panel-floor-work-2-1417678-mPodloha je základnou celého bytu, protože v něm zabírá největší souvislou plochu. Hlavní požadavky jsou trvanlivost – odolnost vůči opotřebení, bezpečnost – neklouzavý povrch, zdravotní neškodnost, lehká údržba, barevná stálost, příjemný dotykový sněm a estetické uspokojení, zvuková a tepelná izolace.Důležitá je, samozřejmě, i cena.

Podlahy se obvykle dělí na studené a teplé. Studené jsou podlahy kryté kameninou, kamenem, keramikou, syntetický kámen a lité podlahy. K teplým podlahám zařazujeme dřevěné, laminátové, pokryté korkem, PVC nebo textilní kobercovou krytinou.

Mezi nejoblíbenější patří lamelové parkety ve dvou verzích. Laminátové a dřevěné. Jejich údržba není náročná, jsou vhodné i pro alergiky. Tahle podlahová krytina se vyrábí v široké škále barevných i tvarových vzorů, proto ji můžete použít do jakéhokoliv interiéru – od moderního až pro prostory zařízené starožitným nábytkem.

Bez koberce si málokdo dokáže představit útulný byt. Kusové koberce působí útulně a můžou prostor opticky rozdělovat i podle jeho funkcí. Jaké jsou současné trendy? Měkké béžové, neutrální přírodní tóny. Do módy se vrací černo-bílá kombinace. Světlá přírodní barevnost působí vždy elegantně. Navíc prostory zvětší a prosvětlí.

Nenechte si zničit váš domov nehodou - následky nehod v domácnostech lze zmírnit.

 

Bydlíme bez risku

JoomShaper