Kolik ušetřím na pojištění mého auta?

IMG 0193Opravdu mohu ušetřit na mém autě skoro 9000Kč každý rok? Tohle se mi zdá opravdu velmi nepravděpodobné. Pokud totiž ušetřím 9000Kč, mohu si koupit za tyto peníze nové gumy a to ne ledajaké a ještě mi zbydou peníze na drobný servis.

Pojďme to tedy otestovat a uvidíme. Vyzkoušíme to nejprve na mojí ženě, která má Škodu Fabia 1.2 a každý rok platíme povinné ručení u jedné z českých pojišťoven 5895Kč. Dále platíme havarijku 5.545Kč. To je docela hodně peněz a chtěli jsme to se ženou stlačit na minimum. Proto jsme si našli vyhledávač nejlevnějšího auto pojištění a do srovnávače jsme zadali všechna dostupná data.

K našemu velkému úžasu jsme se nestačili divit. Byli jsme hodně mile překvapení, ale zároveň i naštvaní, na našeho dnes už bývalého finančního poradce. Díky srovnávači jsme získali nové povinné ručení za 2.290Kč a havarijní pojištění za neuvěřitelných 1.495Kč. Jako bonus nám nabídli pojištění pokut zdarma, což teda žena asi nevyužije, ale když je to zadarmo tak proč ne. Člověk nikdy neví, co se může na cestě stát a kdy potká policajta blbce.

Díky srovnávači pojištění pro auta jsem jen na ženině Fábii ušetřili 7.655Kč a zdůrazňuji, že tohle šetříme každý rok, což je naprostá paráda. Nelením a již do srovnávače láduji data na mou Octávku, uvidíme kolik nám sleva na pojištění hodí.

Závěrem bych vám chtěl všem říct, že podle mě je každý podomní pojišťovák diletant, který myslí jen své vysoké provize. Nevěřte jim a vše si ověřte, v dnešní době internetu to jde velmi lehce a díky službám jako je bezRisku.cz to jde ještě lehčeji.

 

Srovnejte si to

JoomShaper