Dobrodružství, vzrušení a adrenalin - bez Risku

amusement-park---rust-1209825-mNěmecký zábavný park - Europa Park

Turisti jsou stále náročnější. Vyhledávají dobrodružství, poznání, vzrušení, adrenalin. Nestačí už mít jenom moře a hory. Vedle dobré stravy a kvalitním ubytování o spokojenosti klientů rozhoduje nabídka možností zábavy a relaxuj.

To poskytují zábavní parky. Nejznámější a největší zábavní parky jsou v USA, Japonsku a Asii. V Evropě jich má nejvíce Velká Británie, Francie, Holandsko a Německo. Jde o velké zábavní komplex, ve kterých strávíte minimálně půl dne. Ve většině z nich počítají s tím, že se tam vrátíte vícekrát.

Europa Park se rozprostírá při německém městě Rust nedaleko bodu, v kterém se potkávají 3 státy – Německo, Francie a Švýcarsko. Možná i proto se prezentuje sloganem „Zábava bez hranic“. Ročně ho navštíví více než 2 miliony návštěvníků. Jednotlivé části jsou tematicky evropské: italská a francouzská čtvrt, švýcarská vesnice Wallis, Lila – čokoládová krajina, holandská vesnice, krajina Vikingů. Každá část má několik atrakcí. Spolu jich je více než 150. Každé dítě okouzlí středověká večeře s rytíři, jízda na historických autech, plavba na neobvyklých plavidlech, tanečníci, akrobati, strašidelné zámky.

 

Adrenalin bez Risku

JoomShaper