Do Argentiny bez Risku

buenos-aires-congreso-nacional-4-1288825-mDruhá největší krajina jihoamerického kontinentu přitahuje turisty především okouzlující přírodou a neopakovatelnou atmosférou velkých měst.

Lákadlem jsou zcela určitě i sedmitisícové Andy, divoká džungle, nádherné ledovce nebo jezera. Ještě před několika lety byla Argentina nejdražším státem Jižní Ameriky. Pod vlivem kolapsu však už tohle tvrzení patří minulosti.

Následkem nestabilní politické situace a špatných rozhodnutí vlády se dostala ekonomika do smrtící spirály, krachovali banky, pojišťovny i velké závody. Navzdory nedávnému kolapsu všechno funguje jakoby ve starých šlápějích.

Ulice jsou plné mladých a veselých lidí, restaurace jsou nabité, provoz je přehuštěný. Zdá se, že si nikdo s ničím nedělá těžkou hlavu.

V souvislosti s horšenou sociální situací došlo v krajině k nárůstu kriminality. Není proto vhodné nosit sebou hodně peněz v hotovosti. Ve velkých městech je ostražitost na místě. Zloději jsou častokrát nezletilí. Nedoporučuje se ani zaměňovat peníze na ulici.

 

Exotická dovolená bez Risku

JoomShaper