Pojistné podvody s automobily

crashed-car-921217-mPodle statistik českých pojišťoven stále přibývá lidí, kteří na svou pojišťovnu zkusí takzvaný pojistný podvod. Vůbec netuší, že pojišťovny dnes mají na odhalování takovéhoto chování, celé specializované týmy lidí, včetně sofistikovaných nástrojů a softwaru, který pojistné podvody odhalí.

Specializovaný nástroj na odhalení pojistných podvodů se bude postupně zavádět do všech sfér pojištění. Prozatím dokonale funguje k odhalovaní, podvodů spojenými s povinným a havarijního pojištěním.

Tento nástroj je vyvíjen již od roku 2007 a funguje napříč celým pojistným trhem. Postupně bude implantován do všech pojišťoven.

Pojišťovny se těmito kroky brání každoročnímu nárůstu podezřelých škodných událostí. Meziroční nárůst podezřelých pojistných události je totiž více než 30%.

Veškeré podvody se bohužel projevují do cen pojištění všech slušných řidičů, protože právě u auto pojištění vznikají největší pojišťovací podvody.

Jedinou šanci na ušetření nezanedbatelná částky peněz za naše povinné ručení a havarijní pojištění je z revidování našich současných smluv a přechod k jiné konkurenční pojišťovně. Tímto korkem se dá totiž ušetřit až 9.000Kč ročně, což jsou nové pneumatiky.

 

Chci se informovat jak mohu ušetřit

JoomShaper